Державний історико-архітектурний заповідник у м.Бережани займеться реалізацію проєкту, в рамках якого буде здійснено промоцію мистецької спадщини скульптора Іоана Пфістера та реновацію експозиції західного корпусу Бережанського замку з використанням новітніх технологій (інтерактивного, мультимедійного супроводу).
Креативні ідеї “ГО Бережанка” та “ДІАЗ” у загальному баченні поєкту виллються в проєкт приурочений 450-літтю з дня народження видатного скульптора. У Бережанах майстерність Іоана Пфістера досягла свого творчого апогею та викристалізувався його унікальний стиль. Твори цього скульптора можна поставити в ряд з кращими скульпторами всієї Центрально-Східній Європі першої половини ХVІІ ст.
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/5.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/1-768x1024.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-768x1024.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-1024x768.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-1024x768.jpg)