Сувенірна продукція є вагомим інструментом для привернення уваги до будь-якого заходу. Тому для промоції проєкту «Pfister art. Бережанська спадщина» було розроблено логотип із зображенням замкового костелу-усипальниці у місті Бережани, оздобленням якого займався скульптор Іоан Пфістер. Логотип реалізовано на сувенірній продукції, виготовленій із різних матеріалів. Сувеніри у вигляді магнітика у формі сердечка, керамічної чашки, сумки для покупок, підсвічника та еко-блокнота будуть продемонстровані під час презентації реалізації проєкту.
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-1-768x1024.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-2-768x1024.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-3-768x1024.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-4.jpg)
![](https://berezhanka.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-5.jpg)